Головна » Загальний рейтинг шкіл Дніпра

Загальний рейтинг шкіл Дніпра

Загальний рейтинг шкіл Дніпра, створений батьками, відображає навчальні заклади міста в порядку зменшення отриманих ними балів.

Для розподілення балів навчальних закладів в загальному рейтингу шкіл Дніпра використовується система ЄКТС (Європейська кредитна трансферно-накопичувальна система):

  • Зелений (90-100 балів) – відмінно.
  • Жовтий (74-89 балів) – добре.
  • Червоний (60-73 балів) – задовільно.
  • Фіолетовий (до 59 балів) – незадовільно.
Загальний рейтинг шкіл Дніпра. Мама школяра

В анкеті батьків школярів є різні блоки, які містять загалом 60 питань по ключових категоріях: безпека, комфорт, харчування, матеріально-технічне оснащення, витрати, булінг, учнівське самоврядування, вчителі та інші.

Зважена сума балів за відповіді на ці питання – і є оцінка навчального закладу, яку ти бачиш в рейтингу.

Як рахується загальний рейтинг шкіл Дніпра, а також рейтинги за категоріями “Початкова освіта”, “Середня освіта”, “Безпека” та інші, можна почитати тут.


Чому батьківський рейтинг шкіл Дніпра важливий?

  • Якщо школа дитини гарна, відповіді віддадуть належне сумлінній роботі адміністрації та педагогів.
  • Якщо школа недосконала, співробітники профільного департаменту або власне школи побачать проблеми і матимуть мотивацію їх вирішити.
  • І звісно ж, рейтинг допоможе іншим батькам визначитись, куди краще записати дитину.

Загальний рейтинг шкіл Дніпра, створений батьками, та рейтинги за різними категоріями (“Початкова освіта”, “Середня освіта”, “Безпека” та інші) – це чудова альтернатива і водночас доповнення до рейтингу ЗНО. Він формується на основі наданих батьками відповідей на анкету – неупереджену і дружню до всіх учасників освітнього процесу!

Стань творцем першого батьківського рейтингу шкіл Дніпра!


Дивись також: