Головна » Як проводяться розрахунки батьківського рейтингу шкіл Дніпра

Як проводяться розрахунки батьківського рейтингу шкіл Дніпра

Розрахунки батьківського рейтингу шкіл Дніпра проводяться за нескладною формулою. Тобі, напевно, цікаво, якою саме?


Розрахунки батьківського рейтингу шкіл Дніпра. Студентка

Рейтинг шкіл Дніпра, створений батьками, відображає навчальні заклади в порядку зменшення отриманих школами балів.

Причому розрахунки балів проводяться окремо для загального рейтингу, для початкової та середньої шкіл, в категорії “Безпека” та інших.

Маємо також велику та інформативну Матрицю оцінок. Матриця наочно показує проблемні, на думку батьків, місця навчальних закладів міста. Наприклад, очікувано рясніє червоними кольорами блок питань про витрати.

Тож звідки беруться бали, оцінки?

В анкеті батьків школярів є різні блоки (безпека, харчування, чистота, булінг та інші) з 60 ключовими питаннями загалом. Ми врівноважуємо ситуації з нерівнозначною кількістю відповідей по суті. Наприклад, анкета, де майже всюди відмічено “Важко відповісти”, буде важити менше за анкету з конкретикою “так чи ні / добре, задовільно або погано”.

Крім того, є умовно позитивні питання (якщо є вогнегасники – це добре), і умовно негативні (наприклад, наявність булінгу – це мінус до рейтингу).

До речі, тут можна почитати, чому наявність виховної години рахується як мінус до рейтингу навчального закладу.

Тож загальна оцінка школи, яку ти бачиш в батьківському рейтингу – це зважена сума балів за відповіді на умовно позитивні чи негативні питання щодо шкільного життя та освітнього процесу.

І кілька слів про об’єктивність…

Розрахунки батьківського рейтингу шкіл Дніпра. Алгоритм

На відміну від рейтингу ЗНО, де одразу є вся інформація по навчальних закладах у достатньому об’ємі, батьківський рейтинг шкіл має накопичувальний характер і формується на основі заповнених батьками анкет.


Наразі маємо більше 1500 анкет, заповнених батьками школярів Дніпра! Тож картина разюче відрізняється від тієї, що була на початку, коли ми отримали лише перші 100 відповідей.

Так, ще не досить об’єктивно, але до того йде!

Стань творцем першого батьківського рейтингу шкіл Дніпра!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *